صفحه اصلی > رسانه > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های ستادی 


نسخه چاپي

بازديد رييس بهداشت، ايمني و محيط زيست شرکت ملي گاز ايران از پالايشگاه گاز پارسيان

رييس بهداشت، ايمني و محيط زيست و پدافند غير عامل شرکت ملي گاز ايران و هيئت همراه از پالايشگاه گاز پارسيان دومين تأمين کننده گاز کشور بازديد کردند.

به گزارش روابط عمومي رييس HSE و پدافند غير عامل شرکت ملي گاز ايران و هيأت همراه در ادامه بازديد از شرکت هاي پالايشي در راستاي اقدامات انجام شده به منظور مقابله با کرونا ويروس در پالايشگاه گاز پارسيان حضور يافته و در جلسه اي که در همين منظور تشکيل شد، شرکت کردند.

بنابراين گزارش در ابتدا سيفي جانشين مديرعامل پالايشگاه پارسيان ضمن عرض خوش آمدگويي به مهمانان به ارائه گزارشي از روند توليد و اشاره به آغاز فعاليت اورهال پرداخت.

در ادامه رهنمايي رييس ايمني و آتش نشاني پالايشگاه نيز پس از عرض خوش آمدگويي به ارائه گزارشي از اقدامات و عملکرد پالايشگاه در رابطه با پيشگيري و قطع زنجيره انتقال کرونا ويروس پرداخت و افزود: شرکت پالايش گاز پارسيان با برنامه ريزي انجام شده و اقدامات خوب و به موقع جهت دستيابي به پيشتازي در توليد مسئولانه، پاک، ايمن و بهره ور اهتمام ورزيده است.

وي همچنين به فعاليت هاي آموزشي، فرهنگ سازي و اطلاع رساني در راستاي مقابله با شيوع کرونا ويروس، بکارگيري کنترل هاي مديريتي، تهيه و تأمين تجهيزات حفاظت فردي، مسئوليت هاي اجتماعي، اقدامات پيش بيني شده به منظور انجام تعميرات اساسي با رعايت پروتکل هاي بهداشتي و ساير موارد مهمي که در پالايشگاه انجام گرديده اشاره کرد.

در ادامه دکتر بهمن نيا ضمن ابراز خرسندي از حضور در پالايشگاه پارسيان، اقدامات اين شرکت را در زمينه پياده سازي و اجراي پروتکل ها و اقدامات پيشگيرانه بسيار مطلوب و ارزشمند دانست و افزود: پالايشگاه گاز پارسيان هميشه يکي از شرکت هاي مطرح پالايشي بوده و اقدامات ارزشمند انجام شده در زمينه هاي مختلف مانند آموزش ها و فرهنگ سازي ها مي تواند الگو براي ساير شرکت ها باشد.

وي خاطر نشان کرد: در حال حاضر يکي از مباحث بسيار مهم، پيشگيري از شيوع کروناست و اينکه بتوانيم با افزايش تاب آوري سازمان در مقابله با اين ويروس تداوم توليد مستمر و ايمن گاز را تضمين نماييم.

وي در ادامه افزود: در بحث مراقبت و پيشگيري مي بايست با ارزيابي هاي مستمر، اجراي پروتکل هاي ابلاغي را پايش کرده و با اقدامات به موقع و نيز تهيه اقلام با کيفيت و استاندارد، در راستاي رسيدن به اهداف سازمان که سلامت پرسنل و تداوم توليد ايمن مي باشد، کوشا باشيم.

وي در پايان با ذکر اين نکته که پالايشگاه پارسيان هميشه در راستاي مسئوليت هاي اجتماعي پيشرو بوده است گفت: در حوزه مسئوليت اجتماعي نيز همچون هميشه اقدامات صورت گرفته در خصوص پيشگيري از شيوع ويروس کويد 19 در منطقه توسط پالايشگاه بسيار ارزشمند و موثر بوده است که شايسته تقدير مي باشد و اميدواريم با همدلي و همياري کليه کارکنان و اجراي پروتکل ها و دستور العمل ها از اين بحران نيز سربلند بيرون آمده و همچون گذشته با کوشش و تلاش در راستاي اعتلاي هر چه بيشتر نام شرکت ملي گاز ايران و نيز ميهن عزيزمان موفق و پيروز باشيم.

  • تاریخ درج خبر :
  • يکشنبه ١٦ شهريور ١٣٩٩ - ١١:٢٢
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 265