صفحه اصلی > رسانه > خبرها 


نسخه چاپي

برگزاري رزمايش مقابله با شرايط اضطراري انفجار و آتش سوزي شركت پالايش گاز پارسيان سطح A

رزمايش مقابله با شرايط اضطراري انفجار و آتش سوزي پيگ ریسيور ورودي پارسيان 2 با سطح A ، به منظور آماده سازي و مقابله با بحران هاي احتمالي در شركت پالايش گاز پارسيان برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومي در راستاي آماده سازي هر چه بيشتر و مقابله با بحران هاي احتمالي، تسهيل مديريت بحران، نحوه برقراري ارتباطات و لايه هاي ارتباطي، شناخت نقاط قوت و قابل بهبود در جهت حفظ تداوم چرخه توليد، مانور انفجار و آتش سوزي پيگ ریسيور ورودي پارسيان 2 با حضور كليه واحدهاي مرتبط و نيروهاي معين با موفقيت برگزار شد.

بنابراين گزارش اين رزمايش بر اساس برنامه سالانه مدون كميته شرايط اضطراري  پالايشگاه و طبق برنامه ريزي هاي انجام شده و با حضور فعال و موثر تيمهاي اطفائي و امدادي پالايشگاه و همچنين استفاده از ظرفيت هاي نيروي مقاومت بسيج پالايشگاه و تيمهاي معين اعزامي از منطقه عملياتي پارسيان ، نيروي مقاومت سپاه و نيروي انتظامي شهرستان مهر  با موفقيت به اجرا در آمد و نقاط قوت و قابل بهبود كارگروهاي مختلف در جلسه ارزيابي و تجزيه و تحليل با حضور مسئولين و روساي كارگروهها و كارشناسان اعزامي از منطقه عملياتي پارسيان مورد بحث و بررسي قرار گرفت.

قابل ذكر است رزمايش هاي مقابله با شرايط اضطراري در جهت مقابله با بحران هاي احتمالي و شرايط اضطراري در شركت پالايش گاز پارسيان بصورت مستمر برنامه ريزي و اجرا مي گردد.

 

  • تاریخ درج خبر :
  • چهارشنبه ٢٧ اسفند ١٣٩٩ - ١١:٤٨
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 916