صفحه اصلی > رسانه > خبرها 


نسخه چاپي

با حکم مديرعامل شرکت پالايش گاز پارسيان ، سرپرست مدير عمليات انتصاب گرديد

در مراسم معارفه مديرعمليات ، مهندس بابايي مدير عامل شرکت پالايش گاز پارسيان ضمن تبريک عيد سعيد فطر و آرزوي قبولي طاعات و عبادات به درگاه حضرت حق، ا ظهار نمود: ابتدا برخود لازم مي دانم از خدمات و زحمات مهندس سيفي در مدتي که در پالايشگاه حضور داشتند تشکر و قدرداني نمايم.

 همانطور که براي همه دوستان مشهود است ، عليرغم مدت کوتاهي که در خدمت ايشان بوديم، آثار ارزشمندشان را شاهد هستيم، تلاش هاي خيلي زيادي که صادقانه و دلسوزانه انجام شد؛ چه در بخش عمليات و چه در بخش هاي ديگر سازمان ازجمله: کميسيون، پيمانها و مسائل پيشتيباني و ... ايشان هم در جهت بهبود  امور هم در جهت اجراي ضوابط قانوني توجه ويژه اي داشتند و اينک که در مسئوليت مدير منطقه پنج عمليات انتقال گاز حضور دارند براي ايشان آرزوي توفيق و سربلندي دارم و مطمئن هستم مثل هميشه موفق خواهند بود.

سپس مهندس بابايي افزود: امروز روز مهمي در ادامه حيات و ماموريت پالايشگاه خواهد بودو قرار است که از خدمات مهندس داري پور در حوزه عمليات استفاده کنيم ، با شناختي که از تجارب ارزشمند ايشان در مسئوليت هاي مختلف دارم مطمئنا کمک ارزشمندي براي پالايشگاه خواهند بود.

در ادامه اين مراسم و پس از معرفي وخوش آمد گويي مديران وروساي پالايشگاه به حضور مدير عمليات ،مهندس داري پور اظهار داشت: اميدوارم با همکاري شما و استفاده از تجربه استاداني که همواره الگوي بنده بوده اند، بتوانم با تلاش وهمدلي شما در مسير تعالي پيش رفته و بهره وري پالايشگاه را با کمک کارکنان و متخصصين پالايشگاه افزايش داده و اميد که بتوانيم شرکت پالايش گاز پارسيان را بهتر از گذشته در عرصه شرکت ملي گاز معرفي نماييم و با يک کار تيمي منسجم اهداف شرکت را به سرانجام برسانيم.

نگاهي بر سوابق اجرايي مهندس داري پور:

* مشاور مديريت هماهنگي و نظارت بر توليد شرکت ملي گاز ايران

*خدمت در پالايشگاه گاز ايلام طي سال هاي 1383  لغايت 1399 در مسئوليت هاي : مديرعامل، معاون عمليات، سرپرست معاونت مهندسي، عضو هيئت مديره، رييس مهندسي فرايند، رييس کميسيون مناقصات، رييس هيئت انتخاب مشاور، رييس کميته فني بازرگاني و رييس کميته خودکفايي

* سوايق علمي: کارشناسي مهندسي شيمي از دانشگاه تهران و کارشناسي ارشد مهندسي مکانيک از دانشگاه علم و صنعت ايران.

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • يکشنبه ٢٦ ارديبهشت ١٤٠٠ - ١٥:٣٨
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 877