صفحه اصلی > رسانه > خبرها 


نسخه چاپي

برگزاري اختتاميه ارزيابي تعالي شرکت پالايش گاز پارسيان

به گزارش روابط عمومي جلسه اختتاميه جايزه تعالي با حضور سرارزياب و ارزيابان شرکت ملي گاز ايران، مديران و روسا و اعضاء کارگروه هاي تعالي در سالن کنفرانس در شرکت پالايش گاز پارسيان برگزار شد.

 

بنابراين گزارش در ابتدا چنگيزي مدير تعالي شرکت پالايش گاز پارسيان گفت: از حضور سرارزياب ارزيابان و نيز از اقدامات شايسته مسئولين و اعضاي کارگروهها و همچنين دبيرخانه تعالي و همه همکاراني که در اين فرآيند مشارکت داشته اند تشکر و قدرداني مي نمايم.

وي در ادامه افزود در اين فرايند کليه کارگروهها تمام تلاش خود را به کار بستند تا مسائل مورد مميزي را به صورت کامل، شفاف ارائه دهند و ابراز اميدواري کرد که شرکت پالايش گاز پارسيان در مسير تعالي به اهداف تعيين شده خود دست يابد.

سپس سيفي جانشين مديرعامل ضمن تشکر از کليه کساني که در اين ارزيابي مشارکت داشتند گفت: ما در شرکت پالايش گاز پارسيان راه آينده و اهداف خود را ترسيم کرده و تا رسيدن به قله هاي تعالي آن را دنبال مي نماييم و در اين راه ارزيابي مستمر، با نشان دادن نقاط ضعف و قوت، باعث اصلاح حوزه هاي قابل بهبود شده و روند رسيدن به اهداف مشخص شده را تسريع مي نمايد.

در پايان دکتر علي حاج محمد علي سرارزياب ملي جايزه تعالي ضمن تقدير و تشکر از کليه کساني که دراين فرايند مشارکت داشته اند گفت: در روند اين ارزيابي، اطلاعات، مدارک و مستندات مورد نياز با همکاري مطلوب کارگروهها و دبيرخانه تعالي جمع آوري شد و پس از ارزيابي هاي تيمي و انفرادي، نتايج نهايي از طريق دبيرخانه اعلام خواهد شد.

 

  • تاریخ درج خبر :
  • پنج شنبه ٣ بهمن ١٣٩٨ - ٠٩:٢٩
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 1188