صفحه اصلی > مناقصه و مزایده > کمیته خودکفایی 

شرکت پالایش گاز پارسیان گام های بزرگی با هدف خودکفایی در ساخت کالاها و قطعات استراتژیک مورد نیاز خود برداشته و در این مسیر بالا بردن کیفیت در حد استانداردهای  ملی و جهانی ، استفاده حداکثری از امکانات داخل کشور ، تحویل به موقع و قیمت مناسب  را در راس فعالیتهای خود قرار داده است . در این راستای با استفاده از توانمندی و تجربیات پرسنل ​داخل مجموعه و نیز شرکت های داخلی اقدام به تامین تجهیزات و قطعات مورد نیاز نمود تا ضمن ایجاد اشتغال در ایران اسلامی و ارج نهادن به بخش خصوصی با توجه به سیاستهای اصل 44 قانون اساسی ، ضمن جلوگیری از خروج ارز صرفه جویی اقتصادی قابل توجهی را به دنبال داشته باشد.

این پالایشگاه با سرلوحه قرار دادن فرمایشات مقام معظم رهبری بر ان است تا با تکیه بر همت نیروهای متعهد صنعت نفت و گاز و شرکت های توانمند داخلی، کلیه قطعات و تجهیزات وارداتی را در داخل ایران عزیز تولید نماید.

 گوشه ای از فعالیت های شورای خودکفایی ، کمیته های تخصصی خودکفایی و زحمات پرسنل این پالایشگاه به خصوص واحد تعمیرات، جهت اطلاع همکاران در سایر شرکت ها گردآوری شده و از طریق لینک های زیر در دسترس علاقه مندان این حوزه قرار می گیرد.

 

درباره کمیته خودکفایی

اعضاء کمیته خودکفایی

فعالیتهای انجام شده

آمار و اطلاعات

گالری تصاویر