صفحه اصلی > رسانه > خبرها 


نسخه چاپي

تعميرات اساسي سال 1400 در پالايشگاه گاز پارسيان پايان يافت

مديرعامل شرکت پالايش گاز پارسيان، عمليات تعميرات اساسي امسال را موفقيت آميز اعلام کرد.

 

به گزارش روابط عمومي شرکت پالايش گاز پارسيان، علمدار بابايي با اعلام اين خبر افزود: تعميرات اساسي امسال که از تاريخ دوم شهريور ماه آغاز شده بود، در تاريخ 7 مهرماه 1400 قبل از موعد مقرر و بر اساس فعاليت هاي تدوين شده به انجام رسيد و با تکيه بر منابع داخلي کشور ، پالايشگاه بازسازي و نوسازي گرديد.

وي با بيان اين مطلب اظهار داشت: در راستاي اين فعاليت ارزشمند که باهدف توليد پاک، ايمن و مسئولانه و  با رعايت پروتکل هاي بهداشتي انجام گرديد، همکاران پالايشگاه نيز قبل و همزمان با شروع عمليات تعميرات اساسي، واکسينه گرديدند تا همواره شاهد سلامتي نيروهاي متخصص پالايشگاه در جبهه توليد باشيم.

وي ادامه داد: در همين راستا تکميل اصلاحات خروجي پالايشگاه در واحد تقويت فشار متأثر از گاز برگشتي مربوط به شرکت پالايش گاز پارسيان سپهر و اجراي مسيرهاي کنارگذر 24 اينچ شيرهاي ژول تامسون به منظور افزايش ضريب اطمينان تأمين خوراک آن پالايشگاه نيز اجرا گرديد.

بابايي در پايان افزود: از مهمترين اهداف تعميرات اساسي سال 1400، نگهداشت و حفظ کارايي تجهيزات، ارزيابي وضعيت تجهيزات و خطوط لوله، افزايش قابليت اطمينان دارايي هاي فيزيکي و توليد گاز پايدار در زمستان 1400 بود که الحمد الله با موفقيت به پايان رسيد.

 

  • تاریخ درج خبر :
  • چهارشنبه ١٤ مهر ١٤٠٠ - ١٤:٣٠
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 48