صفحه اصلی > رسانه > خبرها > آرشیو اخبار اسلایدر 


نسخه چاپي

آغاز عمليات تعميرات اساسي در پالايشگاه گاز پارسيان

تعميرات اساسي در پالايشگاه گاز پارسيان آغاز شد

به گزارش روابط عمومي، بابايي مديرعامل شرکت پالايش گازپارسيان ، با بيان اين مطلب اظهار داشت: تعميرات اساسي با رعايت پروتکل هاي بهداشتي از دوم شهريور ماه عمليات خود را آغاز خواهد کرد.

از مهمترين فعاليت هاي ارزشمندي که همزمان با شروع تعميرات اساسي و با هدف توليد پاک، ايمن و مسئولانه گاز انجام شد، ميتوان به آغاز عمليات واکسيناسيون سراسري کارکنان پالايشگاه، همزمان با روز پزشک ( اول شهريور) اشاره کرد.

بابايي مدير عامل شرکت پالايش گاز پارسيان در ادامه افزود: مهمترين سرمايه پالايشگاه وجود نيروهاي متخصص مي باشد، تا با فعاليت شبانه روزي خود بعنوان جهادگران عرصه اقتصادي، با نوآوري و تلاش مضاعف، به انجام مأموريت و رسالت خود پرداخته و هدف والاي خود در بخش توليد و شکوفايي پالايشگاه را محقق سازند.

در سالي که مزين به واژه زيباي توليد، پشتيباني ها، مانع زدايي گرديده است؛ انجام تعميرات اساسي طبق برنامه ريزي هاي صورت گرفته و در بازه ي زماني مشخص شده، نگهداشت و حفظ کارايي تجهيزات، تعالي و افزايش قابليت اطمينان دارائي هاي فيزيکي در بخش هاي مختلف پالايشگاه ، از مهمترين اهداف تعميرات اساسي امسال مي باشد که به منظور توليد گاز پايدار در زمستان 1400 آغاز گرديد.

  • تاریخ درج خبر :
  • سه شنبه ٢ شهريور ١٤٠٠ - ٠٩:٤٦
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 359