صفحه اصلی > رسانه > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های ستادی 


نسخه چاپي

برگزاری نشست بصیرتی به مناسبت هفته دفاع مقدس با حضور سردار آبنوش در شرکت پالایش گاز پارسیان

به مناسبت هفته دفاع مقدس با حضور سردار آبنوش نشست بصیرتی در شرکت پالایش گاز پارسیان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی این دیدار صمیمی با حضور سردار آبنوش و هیات همراه ، جانشین مدیرعامل و تعدادی از مدیران ، مسوولین و فرزندان شاهد و ایثارگر شرکت پالایش گاز پارسیان در سالن کنفرانس برگزار شد.

در این نشست ابتدا مهندس داری پور مدیر عملیات و جانشین مدیر عامل ضمن خیر مقدم و تبریک سالروز دفاع مقدس گفت: به مدد تجربیات جنگ تحمیلی امروز ما نتیجه فرهنگ سازی بسیجی و جهادی را در تمام ارکان نظام شاهد هستیم و این خودباوری و پیشرفت که ما در کشور شاهد هستیم نتیجه جانفشانی های رزمندگان اسلام است. جنگ تحمیلی جنگ ما با عراق نبود، جنگ با تمام ابرقدرتهای جهان بود که تمام قد به حمایت صدام برخواسته بودند. اما رزمندگان اسلام با توکل، خودباوری و حداقل امکانات برتمام مشکلات فائق آمدند ودر این جنگ نابرابر پیروز شدند. امروز نیز با تاسی به همان روحیه بسیجی و جهادی که ریشه در دوران دفاع مقدس دارد به جایگاهی رسیده ایم که بدون وابستگی به بیگانگان در عرصه های صنعتی پیشگام هستیم.

جانشین مدیرعامل در ادامه افزود: در هشت سال جنگ،هشت سال دفاع مقدس انجام دادیم، جنگی کاملا ملموس در جبهه های جنگی، امروزه نیز کماکان جنگ و دفاع جاری است، فقط جبهه ها و سنگرها عوض شده. در حقیقت همان طور که جنگ تحمیلی تهدیدی بود که به فرصت تبدیل شد، تحریم ها نیز تهدیدی بود که علیرغم ظالمانه بودن و مشکلاتی که برای صنایع عظیم کشور ایجاد کرد با روحیه جهادی به فرصتی تبدیل شدکه با روحیه خودباوری در اکثر زمینه های صنعتی به خودکفایی برسیم.

در ادامه سردار آبنوش ضمن تبریک سالروز دفاع مقدس از زحمات جهادگران عرصه تولید در سنگر اقتصادی تشکر کرد و گفت: در دوران دفاع مقدس دشمن هرچه در توان داشت علیه ما استفاده کرد و ما هم گفتیم می توانیم و توانایی مان را به رخ دشمن کشاندیم و در کنار مبارزه با دشمن برای رفع تحریم ها با روحیه جهادی به توان داخلی تکیه کردیم که در نتیجه امروزه در اکثر زمینه ها خودکفا شدیم و امروز جزو برترین کشورهای دنیا هستیم. بن بست شکنی دست آورد دفاع مقدس است و با الگو گرفتن از دفاع مقدس و توکل و توسل به ائمه اطهار با پیشرفت در زمینه های مختلف معادله و موازنه قدرت در جهان را به هم زدیم.

سردار آبنوش افزود:  ما تمام گره هایمان را با توسل به امام حسین ع باز کردیم و ما همیشه یک سلاح داشتیم و آن  هم ایمان به خدا  بود و درحالی که در جنگ پیشرفته ترین سلاح ها در اختیار صدام بود و ما ابتدایی ترین سلاح را نداشتیم با همان روحیه جهادی در جنگ پیروز شدیم.

لازم به ذکر است در  این نشست صمیمی فروتن جانشین فرمانده سپاه و حاج آقا محمدی نماینده ولی فقیه سپاه شهرستان مهر سردار آبنوش را همراهی می کردند.

  • تاریخ درج خبر :
  • چهارشنبه ٧ مهر ١٤٠٠ - ١٤:٤٢
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 143